Не доїдай, якщо більше не хочеш

27.07.2021

Сьогодні сказала дитині фразу, яка стане новим правилом життя: «Не доїдай, якщо більше не хочеш».
Наше суспільство - жертви страху голоду. Уже четверте покоління людей повторює своїм дітям: «Ще не доїси, Не вийдеш з-за столу», «З'їж все до останнього шматочка», «Щоб тарілка була чистою» ... Це вже трагедія формування харчової залежності!
Коли малюка заштовхують їжею, він звикає відчувати себе вимушеним до чого-небудь в житті.
Це психологія раба! Ми морально гвалтуємо в базових потребах найулюбленіших людей. Так, нехай вони не доїдають! Навчіть їх викидати, не шкодуючи. І вони почнуть відчувати, скільки потрібно, і не стануть просити зайве.
Їжа стала занадто важливою, а наслідки зацикленості на ній надто небезпечні. Запитуйте: «Що ти хочеш з'їсти?», «Скільки ложечок каші тобі класти в тарілку?». Говоріть: «Можна не доїсти - пташки доїдять», «Якщо тобі несмачно, розкажи мамі про це».
Переїдання призводить до того, що дитина перестає відчувати насичення і стає харчовим наркоманом, який вирішує всі емоційні проблеми заїданням, курінням, алкоголем.
Стоп!
Автор: психолог Наталія Холоденко @kholodenkon

P.S. Показати пост всім бабусям і попросити прочитати вголос 3 рази. Потім переказати близько до тексту!

© 2018 КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" КРР. Адреса: 19003, ЧЕРКАСЬКА ОБЛ., МІСТО КАНІВ, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ , БУДИНОК 60 ПОЧТА Адреса: irckaniv@gmail.com
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!