Новини та оголошення

 

Тепер можна радісно заявити арт-студії "Без меж" на базі комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Канівської районної ради бути!!!Якою саме буде студія, ми розповімо трішечки згодом, а поки що просто щасливі, що отримали грант від Благодійна організація "Благодійний фонд "МХП-Громаді"

З попередньої статті ви вже знаєте, про можливість дистанційного подання документів для проведення комплексної психолого- педагогічної оцінки розвитку дитини через автоматизовану систему роботи інклюзивно-ресурсних центрів ircenter.gov.ua. Саме тому пропонуємо вам покрокову інструкцію для роботи з порталом.

3 метою забезпечення вчасного зарахування дітей з особливими освітніми потребами до закладів дошкільної та загальної середньої освіти фахівцями ІРЦ після припинення карантину в найкоротші терміни буде організовано проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, забезпечивши першочергово обстеження дітей, які мають розпочати...

Дитина із особливими потребами потребує постійної батьківської підтримки. Підпорядкувати таку дитину загальноприйнятим правилам поведінки в суспільстві неможливо, тому треба навчитися взаємодіяти і спілкуватися з нею.

Шановні батьки та особи, що їх заміняють!
Для комфортного перебування в нашому інклюзивно-ресурсному центрі (ІРЦ) просимо Вас дотримуватись простих правил.

Матусі і татусі пропонуємо долучитись до нашої батьківської спільноти в мережі viber "Розвивайка" там ви отримаєте безліч ідей для занять вдома, а також зможете отртимати консультації, від спеціалістів нашого центру, щодо розвитку вашої дитини.
Дайте запит на номер+38 097-596-79-90 і спеціаліст центру долучить вас до нашої спільноти.
Не зволікайте,...

З 12.03.2020 року по 03.04.2020 року на території України запроваджено карантин із забороною відвідування закладів освіти її здобувачами та проведення усіх масових заходів😷

За фінансової підтримки підприємств МХП на Канівщині - Миронівської птахофабрики та Урожаю для потреб Інклюзивно-ресурсного центру району було закуплено й передано килим-пазл, кулер для води та розвиваючу гру.

© 2018 КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" КРР. Адреса: 19003, ЧЕРКАСЬКА ОБЛ., МІСТО КАНІВ, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ , БУДИНОК 60 ПОЧТА Адреса: irckaniv@gmail.com
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!